Mojito Świat Alkoholi Rybnik Wodzisław Wina Wódki Bacardi Likiery Piwa Impreza Promocje Akcesoria winiarskie Alkohole świata Tomasz Dybała Tomek Alkohol na ślub impreza Wódka na wesele
Profil Mojito Świat Alkoholi Instagram Profil Mojito Świat Alkoholi na facebooku
Szukam sklepu z alkoholemZaloguj się lub załóż konto Newsletter Mojito
Diamenty Forbesa kolejna odsłona dzisiaj we Wrocławiu

13 marzec 2013

Diamenty Forbesa kolejna odsłona dzisiaj we Wrocławiu


 

Diamenty Forbesa

Diament, jak podaje encyklopedia (ś.łc. diamentum z gr. adámas ‘niezwyciężony, niezniszczalny’) to rzadko spotykana w przyrodzie krystaliczna odmiana węgla, minerał o największej na Ziemi twardości (10 w skali Mohsa) oraz bardzo dużym współczynniku załamania światła nadającym mu charakterystyczny połysk i grę barw (tzw. ogień). Jest najwyższej klasy kamieniem szlachetnym wykorzystywanym w jubilerstwie.

Redakcja polskiej edycji Forbes - amerykańskiego miesięcznika o tematyce biznesowej, we współpracy z wywiadownią BISNODE (d.Dun and Bradstreet Poland) od 7 lat prezentuje ranking firm najszybciej zwiększających swoją wartość pod nazwą „Diamenty Forbesa”. W 2013 roku, pomimo spadku o 6%, na podstawie surowych kryteriów wyłoniono w Polsce 1931 firm godnych tytułu „Diament Forbesa”

Od początku lutego odbywają się w różnych regionach kraju uroczyste spotkania biznesowe, podczas których laureaci przyjmują te zaszczytne tytuły. Jak zwykle przy takich okazjach nie brakuje toastów.

Diamenty Forbesa kolejna odsłona dzisiaj we Wrocławiu

 

Do chwili obecnej odbyły się już spotkania w Kielcach, Opolu, Szczecinie i Gdańsku, podczas których, w starannie wybranych, eleganckich wnętrzach hoteli, w szczególnie podniosłej atmosferze goście mieli okazję degustować wyjątkowy koniak o trzydziestoletnim okresie dojrzewania. On właśnie, za przyczyną swej nobliwej tradycji i niekwestionowanej pozycji na świecie jest obecny na wielkich galach, a spotkania laureatów rankingu Forbesa szczególnie uświetnia niezwykłym aromatem i smakiem, a przede wszystkim swym niepowtarzalnym, złotym blaskiem, który jest najlepszą oprawą do krystalicznej urody diamentów.

W marcu podobne spotkania z najlepszymi biznesmenami odbędą się we Wrocławiu, Krakowie i Katowicach. Uczestniczyć w nich będą także przedstawiciele firm z naszego regionu, których listę prezentujemy poniżej. Już dziś serdecznie gratulujemy laureatom, mając świadomość rangi ich osiągnięcia i niezwykłego zaangażowania, które jest niezbędne by zdobywać tak prestiżowe tytuły. Tym większa przyjemność dla firmy MOJITO, która będzie gospodarzem Baru i dzięki temu będzie mogła osobiście złożyć wyrazy uznania przedstawicielom wyróżnionych firm. Tymczasem zaś zapraszamy do naszych sklepów, gdzie można przekonać się osobiście o niezwykłej urodzie koniaków, dać się uwieść głębi jego blasku i postanowić, by właśnie ten niezwykły produkt uświetnił wyjątkową okazję, jaka nas czeka w najbliższej przyszłości.

Diamenty Forbesa kolejna odsłona dzisiaj we Wrocławiu
Diamenty Forbesa kolejna odsłona dzisiaj we Wrocławiu

Impreza + alkohol = Mojito czyli nasze promocje

Alkohol w najniższych cenach na Śląsku w dziale "promocje"
Stroh 80`
Stroh 80`

Rum
Kraj pochodzenia: Austria
Pojemność: 0,5 L


Stroh 80`
Prosecco Borgo del Col Alto
Prosecco Borgo del Col Alto

Wino Wytrawne
Kraj pochodzenia: Włochy
Pojemność: 0,7 L


Prosecco Borgo del Col Alto

Czy oświadczasz, że masz ukończone 18 lat?Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.

Utwórz konto MojitoOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin konta Mojito

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r. 

Zaloguj się do Mojito

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięZmień swoje hasło