Mojito Świat Alkoholi Rybnik Wodzisław Wina Wódki Bacardi Likiery Piwa Impreza Promocje Akcesoria winiarskie Alkohole świata Tomasz Dybała Tomek Alkohol na ślub impreza Wódka na wesele
Profil Mojito Świat Alkoholi Instagram Profil Mojito Świat Alkoholi na facebooku
Szukam sklepu z alkoholemZaloguj się lub załóż konto Newsletter Mojito
Music and Water Festiwal

26 sierpień 2016

Music and Water Festiwal


Music & Water Festival wpisuje się w nurt odkrywania muzyki na żywo, wspólnego przeżywania emocji w unikalnej formule.
Tę świeżość zbudujemy zarówno nowoczesnym brzmieniem, modnymi trendami, muzyką i wodą oraz czerpaniem radości, jaką ona daje.

Muzyka i woda jeszcze nigdy nie były tak blisko siebie i tak blisko Was!
Hurts
Angielski duet muzyki elektronicznej pochodzący z Manchesteru. Składa się z dwóch osób: Theo Hutchcraft – wokal, Adam Anderson – elektonika, gitara.

Hurts to połączenie electro popu i synthpopu w latach 80. Ich muzyka to bardzo subtelne i nastrojowe dźwięki, przenoszące słuchacza w eteryczny i sensualny świat.

Inspiracją muzyczną dla Hurts są zespoły: Depeche Mode, Righteous Brothers, Prince, Pet Shop Boys, New Order, czy wokalista znany, jako Falco. Hurts łączy w sobie styl końca lat 80. XX wieku z przebojowością muzyki pop XXI wieku. Wiele czerpią ze stylu zwanego disco lento, czyli powolne disco, z którym mieli styczność we Włoszech.

Debiutancki album „Happiess” ukazał się w 2010 roku i mimo mieszanych recenzji, osiągnął wielki sukces. W Polsce płyta pokryła się platyną. W 2013 roku premierę miał album „Exile”.

Dawid Podsiadło
Dawid Podsiadło jest zdobywcą pięciu statuetek Fryderyka oraz bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych i uznanych artystów w naszym kraju.

Kiedy nieco ponad trzy lata temu szykował się do wydania pierwszej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Jego debiutancki album „Comfort and Happiness” do dziś jest najlepiej sprzedającą się płytą w Polsce.

Jesienią zeszłego pojawiła się kolejna płyta Artysty o przewrotnym tytule „Annoyance and Disappointment”, która również cieszy się uznaniem zarówno krytyków jak i fanów.

XXANAXX
Lubią symetrię i wciąż idą do przodu! XXANAXX na Music & Water Festival!

Czołowi przedstawiciele nowej fali polskiego elektronicznego popu zagrają 28 sierpnia w Rybniku. XXANAXX to duet z Warszawy, który tworzą wokalistka Klaudia Szafrańska i producent Michäl Wu. W ciągu zaledwie trzech lat wydali dwie płyty, debiutancką „Triangles” i wypuszczony w czerwcu „FWRD”. Ich twórczość jest komplementowana przez fanów oraz środowisko muzyczne. Zdążyli zagrać koncerty na czołowych polskich festiwalach. Ich muzyka porwie publiczność w ostatni weekend lata na Music & Water Festival!

Natalia Nykiel
Mocnym krokiem weszła na muzyczny rynek. Jeszcze przed wydaniem debiutanckiej płyty została okrzyknięta przez dziennikarzy najbardziej intrygującym i wyczekiwanym debiutem 2014 roku.

23 września premierę miał jej longplay „Lupus Electro”. Świat „Lupus Electro” to połączenie matematycznie skończonych elektronicznych brzmień z zawartą w tekstach nieprzewidywalnością pierwotnych instynktów. Punktem wyjścia do stworzenia koncepcji albumu był komputerowy błąd. Error, który wydobywa się spośród milionów powiązań elektronicznych jednostek, aby wyświetlony na ekranie nieodwołalnie zmienić tok zdarzeń – zatrzymać precyzyjny mechanizm i otworzyć przejście do równoległych światów. Artystka nieśmiało zaprasza słuchacza w tę niebezpieczną podróż, gdzie nie ma rzeczy pewnych, a kierunek zwiedzania wyznaczają biegnące wilki.

The Dumplings
Duet tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś. Młodzi muzycy pochodzą z Zabrza.
 
Poznali się na jednym z konkursów muzycznych a połączyły ich skrzypce i Yann Tiersen, którego Justyna miała na tapecie swojego telefonu.
Po pracowitych dwóch latach mają na swoim koncie dwie płyty: “No Bad Days”(2014), “Sea you later”(2015) i Fryderyka.
Sami piszą teksty, komponują i grają na instrumentach. Rozwijają się nie tylko w Polsce ale i za granicą.
 
Zagrali na znaczących festiwalach międzynarodowych takich jak: Sziget Festival (Węgry), The Great Escape (Brighton) czy SXSW (Austin, Texas).

źródło: http://musicwaterfestival.pl/

Impreza + alkohol = Mojito czyli nasze promocje

Alkohol w najniższych cenach na Śląsku w dziale "promocje"
Fragolino Villa Rustica 0,75
Fragolino Villa Rustica 0,75

Wino
Kraj pochodzenia: Włochy
Pojemność: 0,7 L


Fragolino Villa Rustica 0,75
Cachaca 51
Cachaca 51

cachaca
Kraj pochodzenia: BRAZYLIA
Pojemność: 0,7 L


Cachaca 51

Czy oświadczasz, że masz ukończone 18 lat?Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.

Utwórz konto MojitoOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin konta Mojito

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r. 

Zaloguj się do Mojito

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięZmień swoje hasło