Mojito Świat Alkoholi Rybnik Wodzisław Wina Wódki Bacardi Likiery Piwa Impreza Promocje Akcesoria winiarskie Alkohole świata Tomasz Dybała Tomek Alkohol na ślub impreza Wódka na wesele
Profil Mojito Świat Alkoholi Instagram Profil Mojito Świat Alkoholi na facebooku
Szukam sklepu z alkoholemZaloguj się lub załóż konto Newsletter Mojito
Prezent dla Niej ... na dzień kobiet

05 marzec 2013

Prezent dla Niej ... na dzień kobiet


Kochani Panowie jak wiecie, albo i nie zbliża się Dzień Kobiet. Pewnie od dłuższego czasu szukacie pomysłu, czym obdarować Wasze matki, żony i przyjaciółki. Dla niektórych sprawa prosta, a dla innych sytuacja która przyprawia o ból głowy. Dla przypomnienia to już 8 marca. Wielu Dzień Kobiet kojarzy się z czasami PRL-u i wręczanymi wtedy na wielką skalę czerwonymi goździkami. W tamtym okresie w zakładach pracy, czy szkołach było to święto obchodzone obowiązkowo. Oprócz czerwonych goździków Panie otrzymywały towary deficytowe takie jak: rajstopy, mydła, kawe i słodycze.

Współcześnie Dzień Kobiet jest obchodzony w około 30 krajach. Dla przykładu w Włoszech i Rosji kobiety są obdarowywane gałązkami akacji srebrzystej i czekoladkami. W Portugalii i Rumunii grupy kobiet spotykają się na obiadach i przyjęciach „tylko dla pań”. W większości krajów kobiety otrzymują kwiaty.

Prezent dla Niej ... na dzień kobiet

 

Oczywiście Panowie to święto stawia przed Wami wyzwanie, czy podołacie uszczęśliwić swoje kobiety. Sytuacja kiedy wystarczały kwiaty i rajstopy już dawno minęły. Aktualnie większość kobiet ma mnóstwo gadżetów i dodatków, więc potrzeba dobrego pomysłu żeby je czymś zaskoczyć i w tym momencie jest to zadanie dla Was. Mam dla Was kilka zasad które może Wam pomogą w wybraniu prezentu, podstawowa zasada jest taka prezent nie może być zbyt praktyczny. Czyli nawet jeżeli widzieliście oryginalnego robota kuchennego który sam przygotowuje posiłki i sprząta po sobie nie oczekujecie, że Wasze panie to docenią. Nie możecie tez myśleć stereotypowo kupie jej wielki bukiet czerwonych róż i wystarczy, nie nic bardziej mylnego, kobiety robią się coraz bardziej wymagające i oczekują czegoś więcej niż kwiatka. Zdecydowanie chcą się pochwalić swoim przyjaciółką, że ich facet przygotował coś dla nich wyjątkowego i nietypowego. Najgorsze co możecie zrobić to szukać prezentu takiego który by odpowiadał Waszym gustom chyba, że razem ze swoją dziewczyna macie takie same zainteresowania to wtedy istnieje szansa, że gra komputerowa którą otrzyma będzie czymś o czym marzyła od dłuższego czasu.

Kilka pomysłów które mogą być trafionym prezentem. Warto pomyśleć czego brakuje waszym niewiastą, dobrym pomysłem może być ręcznie robione etui na tablet bądź telefon, bo znając kobiety i ich przyzwyczajenia telefon lub tablet ląduje w przepastnej torebce i po pół roku użytkowania wygląda tak jakby przebiegło po nim stado owiec.

Prezent dla Niej ... na dzień kobiet

 

Wszystkie dziewczyny uwielbiają świeczki, a jak jeszcze do tego dołożycie kolację którą sami przygotowaliście to wtedy będą na pewno wniebowzięte i nie zapomną Wam tego przez dłuższy czas. Pamiętajcie, że nie mam na myśli kolacji składającej się z przystawek dwóch dań głównych i deseru. Może być to najprostsza rzecz która umiecie przygotować, ale w połączeniu z świeczkami będzie to niezapomniany prezent, bo kobiety najbardziej doceniają nie sam prezent i ile to kosztował, ale fakt, ile w to włożyło się pracy i uczucia. W głębi duszy każda kobieta marzy o takim geście.

Jeżeli wasza kobieta lub się stroić i pięknić to z pewnością ma ogromne ilości biżuterii i dodatków, które trzeba gdzieś przechowywać, świetnym pomysłem jest coś do przechowywania biżuterii, ale nie mam na myśli standardowego kuferka na biżuterię w którym i tak się nigdy niczego nie da znaleźć, tylko wieszak w kształcie gorsetu w którym wszystko jest ładnie posegregowane i widoczne.

Dla tych którzy już naprawdę nie wiedzą co mogą kupić zawsze zostaje alternatywa w postaci filmu lub książki, tylko musicie uważać na to co wybierzecie, jeśli nie jesteście pewni to zawsze możecie zerknąć na zainteresowania na Facebook-u lub zadzwonić do najlepszej przyjaciółki dziewczyny i wtedy otrzymacie informację z pierwszej ręki co tak naprawdę ją ucieszy. Najbardziej na świcie kobiety uwielbiają kompletnie niepotrzebne rzeczy, ale to już w Waszych rękach żeby się dowiedzieć co jest im niepotrzebne, a z czego będą zadowolone.

Miłym dodatkiem do prezentu będą czekoladki lub butelka dobrego wina albo inny alkohol uwielbiany przez wasze niewiasty. W takie święto dobrym pomysłem będzie wino słodkie lub likier czekoladowy, któremu na pewno żadna kobieta się nie oprze. Panowie wszystko leży w waszych rękach i do dzieła. Myślcie, zastanawiajcie się i do dzieła, bo czas ucieka.

 

Joanna Hofmańska

Prezent dla Niej ... na dzień kobiet
Prezent dla Niej ... na dzień kobiet

Impreza + alkohol = Mojito czyli nasze promocje

Alkohol w najniższych cenach na Śląsku w dziale "promocje"
Cachaca 51
Cachaca 51

cachaca
Kraj pochodzenia: BRAZYLIA
Pojemność: 0,7 L


Cachaca 51
Stroh 80`
Stroh 80`

Rum
Kraj pochodzenia: Austria
Pojemność: 0,5 L


Stroh 80`

Czy oświadczasz, że masz ukończone 18 lat?Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.

Utwórz konto MojitoOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin konta Mojito

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r. 

Zaloguj się do Mojito

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięZmień swoje hasło