Mojito Świat Alkoholi Rybnik Wodzisław Wina Wódki Bacardi Likiery Piwa Impreza Promocje Akcesoria winiarskie Alkohole świata Tomasz Dybała Tomek Alkohol na ślub impreza Wódka na wesele
Profil Mojito Świat Alkoholi Instagram Profil Mojito Świat Alkoholi na facebooku
Szukam sklepu z alkoholemZaloguj się lub załóż konto Newsletter Mojito
Aktualności z Mojito
13
Mojito wspiera młodych sportowców
Dodano: 13 lipiec 2016
Wiecej na blogu Mojito
17
Lemmy. Ani słowa więcej.
Dodano: 17 luty 2016
Wiecej na blogu Mojito
06
Na ryby... z Mojito
Dodano: 06 sierpień 2014
Wiecej na blogu Mojito
28
Zbigniew Lew Starowicz z Mojito w tle...
Dodano: 28 czerwiec 2014
Wiecej na blogu Mojito
Aktualności z Mojito
Imię / pseudonim:
Komentarz:
Aktualności z Mojito
Jeszcze nie dodano komentarzy. Możesz być pierwszy!

06 sierpień 2014

Na ryby... z Mojito


W upalną niedzielę 3 sierpnia na zalewie  w Poraju odbyły się wielkie zawody wędkarskie o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowa, które zgromadziły setki uczestników.
Ten piękny akwen, który powstał ze spiętrzenia wód rzeki Warty, popularne miejsce rekreacji, jest już tradycyjnie miejscem spotkań i współzawodnictwa wędkarzy sportowych i rekreacyjnych.
Od wczesnych godzin porannych ryby w porajskim zbiorniku odnotowały niezwykłe nagromadzenie przynęt i zanęt, rozlicznych spławików, błystek, woblerów, pilkerów, sztucznych much. Na wody jeziora wypłynęły też łodzie miłośników spinningu.

Na ryby... z Mojito

Z perspektywy mieszkańców wód interesująca jest zapewne obserwacja ludzi obsiadających brzegi co kilka metrów i cierpliwie moczących w wodzie długie kije. Karpie
 i leszcze dobrze odżywiły się zanętami: kukurydzą z puszki Bonduelle, smaczną bułką i ziemniaczanymi kulami. Okonie sprytnie ściągały z haczyków białe i czerwone robaki a sandacze i szczupaki korzystały z ogólnego zamieszana sprawnie przetrzebiając rybi drobiazg. Czasem jednak, jak to bywa w życiu, chciwość i naiwność przeważały nad ostrożnością i niektóre niefrasobliwe osobniki trafiały na haczyk. Kończyły zwykle na patelni, lecz przedtem były tryumfalnie ważone i mierzone przez rozradowanych wędkarzy, marzących o dwumetrowym szczupaku lub dziesięciokilogramowym karpiu.

Na ryby... z Mojito

W sumie jednak wszyscy byli zadowoleni, najbardziej zaś wędkarz, który wyciągnął na brzeg wiekowego leszcza mierzącego 54 cm.
Na brzegu od rana do popołudnia trwał piknik, w którym uczestniczył  patronujący zawodom  Prezydent Częstochowy. Wśród licznych namiotów i grilli szczególnie wyróżniała się wielka, półkolista konstrukcja z emblematami MOJITO. Prezentowaliśmy tam nasz najnowszy produkt: Portal Finansowy – znakomity, internetowy przewodnik po świecie finansów.
Polski cider czyli cydr to lekki napój alkoholowy wytwarzany z jabłek w drodze naturalnej fermentacji. W Polsce, będącej największym eksporterem jabłek na świecie, powstaje coraz więcej nowych marek cydru. Cydr jest lekki, musujący, orzeźwiający. Najlepiej smakuje schłodzony: na imprezie, w klubie, do grilla i do eleganckiego obiadu w restauracji. MOJITO promuje cydr wspierając dynamicznie rozwijającą się akcję: Zjedz jabłko na złość Putinowi!
Zapraszamy wszystkich do spróbowania polskiego cydru i do wejścia w świat finansów przez nasz Portal Finansowy.
Andrzej Ochojski

Na ryby... z Mojito
Na ryby... z Mojito Na ryby... z Mojito Na ryby... z Mojito

Czy oświadczasz, że masz ukończone 18 lat?Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.

Utwórz konto MojitoOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin konta Mojito

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r. 

Zaloguj się do Mojito

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięZmień swoje hasło