Mojito Świat Alkoholi Rybnik Wodzisław Wina Wódki Bacardi Likiery Piwa Impreza Promocje Akcesoria winiarskie Alkohole świata Tomasz Dybała Tomek Alkohol na ślub impreza Wódka na wesele
Profil Mojito Świat Alkoholi Instagram Profil Mojito Świat Alkoholi na facebooku
Szukam sklepu z alkoholemZaloguj się lub załóż konto Newsletter Mojito
Aktualności z Mojito
30
II Konwent Kobiet Sukcesu w WSH
Dodano: 30 czerwiec 2016
Wiecej na blogu Mojito
26
Wesołego Alleluja
Dodano: 26 marzec 2016
Wiecej na blogu Mojito
14
Walentynkowa sentencja
Dodano: 14 luty 2016
Wiecej na blogu Mojito
28
Konferencja Wyszehradzka - WSH
Dodano: 28 styczeń 2016
Wiecej na blogu Mojito
13
Sentencja
Dodano: 13 styczeń 2016
Wiecej na blogu Mojito
07
Zagubieni w sieci - artykuł
Dodano: 07 styczeń 2016
Wiecej na blogu Mojito
Aktualności z Mojito
Imię / pseudonim:
Komentarz:
Aktualności z Mojito
Jeszcze nie dodano komentarzy. Możesz być pierwszy!

29 październik 2015

Wybrano pierwszy Zarząd Fundacji CODA


Decyzją Fundatorów wybrano pierwszy Zarząd Fundacji CODA, który tworzą Beata Mazur - Prezes Zarządu i Mirela Warsz - Wiceprezes Zarządu. Funkcję Asystentki Zarządu powierzono Aleksandrze Fanslau.


Przedstawiamy sylwetki osobowe:

 

Beata Mazur - Dyplomowany kulturoznawca, z zamiłowaniem do socjologii, filozofii i przede wszystkim psychologii. Dziewięcioletnie doświadczenie w pracy z ludźmi, nauczyło ją indywidualnego podejścia do każdego człowieka. Profesjonalnie i z oddaniem podchodzi do swoich obowiązków zawodowych. Widzi szanse, pozytywy, dobre strony, dlatego z pełnym optymizmem patrzy w przyszłość. Uczestniczka konferencji i sympozjów, poświęcanych problemom społeczeństwa postmodernistycznego. Stypendysta Nagrody Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach i Wyższej Szkoły Bankowej w Chorzowie oraz innych funduszy stypendialnych. Członek Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations o/Śląsk.

 


Jako mama dwunastoletniego Mateusza, nosi w sobie bogactwo wiedzy, wynikające z macierzyństwa. Będąc menedżerem, kładzie ścisły nacisk na aktywizację pełnego potencjału zespołu. Propaguje integrację międzypokoleniową, międzygrupową i międzykulturową.

 


Ufa, że: Wygrywa tylko ten, kto ma jasno określony cel i nieodparte pragnienie, aby go osiągnąć (Napoleon Hill).

 

fot. Patrycja Wróbel

 

Wybrano pierwszy Zarząd Fundacji CODA

Mirela Warsz - Ukończone studia magisterskie, na kierunku Teologia Nauczycielska oraz Nauki o Rodzinie specjalność Asystent rodziny i mediator sądowy na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od pięciu lat realizuje się jako katecheta w pracy wśród dzieci i młodzieży. Przez wiele lat angażowała się jako wolontariusz, w świetlicy środowiskowej i ochronce parafialnej, a w czasie trwania studiów w hospicjum. Uczestniczka wielu konferencji i sympozjów poświęconych tematyce uzależnień, rodziny i problemów w niej występujących. Autorka artykułów naukowych; "Dobrych rodziców nikt nie jest w stanie zastąpić?" w: "Wołanie o prawdziwy szacunek dla rodziny", Działalność Ochronki "Niedobeckie Niezapominajki” przy parafii NSPJ w Niedobczycach w latach 1985-2013 .
Zainteresowania: psychologia oraz teologia małżeństwa i rodziny, uzależnienia i współuzależnienia, filozofia, muzyka, taniec, poezja, sport, fotografia.


Uważa że: Świat należy do ludzi, którzy mają odwagę marzyć i ryzykować, aby spełnić swoje marzenia. I starają się robić to jak najlepiej (Paulo Coelho).

 

fot. Patrycja Wróbel

Wybrano pierwszy Zarząd Fundacji CODA

Aleksandra Fanslau - Wykwalifikowany pracownik administracyjno-biurowy. W swoim portfolio ma również kwalifikacje opiekuna dzieci i osób starszych. Znajomość potrzeb lokalnego środowiska pozwala jej wspierać i troszczyć się o drugiego człowieka. Do swoich podopiecznych podchodzi z ogromnym sercem i zaangażowaniem. Posiada wieloletnie doświadczenie poparte referencjami. Wolontariusz w hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach.


Prezencja, wysoka kultura osobista oraz opanowanie w każdej sytuacji, ułatwia jej komunikację interpersonalną. Dzięki dobrej organizacji pracy własnej i innych, jest świetnym koordynatorem działań Fundacji.


Zgadza się z Marilyn Monroe, że Tylko surowość kształci doskonałość.

 

fot. Patrycja Wróbel

Wybrano pierwszy Zarząd Fundacji CODA

Czy oświadczasz, że masz ukończone 18 lat?Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r.

Utwórz konto MojitoOświadczam, że zapoznałem/am się z treścią regulaminu i akceptuje jego warunki.

Regulamin konta Mojito

Podstawa prawna: Art. 15 ustawy z dnia 28.10.1982 r.
o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
oraz art. 23 ustawy z dnia 29.08.1997r. 

Zaloguj się do Mojito

Nie masz jeszcze konta? zarejestruj sięZmień swoje hasło